O NAS

Estilo Dance Studio – studio zostało założone w 2006 r. w Szczecinie, gdzie funkcjonowało prężnie ponad siedem lat. W swojej siedzibie oferowało zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, organizowało warsztaty i pokazy taneczne.
Właścicielka studia  – Emilia Lis, po przeprowadzce do Warszawy zdecydowała się na zamknięcie studia w Szczecinie by kontynuować działalność w stolicy.
Estilo Dance Studio zaprasza na zajęcia w Warszawie oferując zajęcia taneczne, Pilates oraz fitness. Dzięki współpracy z innymi ośrodkami zapraszamy na zajęcia w dwóch lokalizacjach: Ochota, Wola. W przyszłości mamy nadzieję powitać Was we własnej siedzibie oferując bogaty wachlarz zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Emilia Lis

 • Założycielka Estilo Dance Studio, instruktorka
 • Posiada państwowe uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością Pilates oraz Fitness
 • Przez 12 lat trenowała taniec towarzyski, posiada międzynarodową, mistrzowską klasę sportową „S” w tańcu towarzyskim,
 • Posiada 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć
 • Instruktor techniki: Port De Bras
 • Dyplomowana instruktorka Hip-Hopu,
 • Przygotowuje pary narzeczeńskie do pierwszego tańca weselnego www.pierwszytaniec.info.pl
 • Ukończyła szkolenia i warsztaty m.in z zakresu zajęć: zdrowy kręgosłup, stretching, Pilates coaching, Pilates dla kobiet w ciąży i osób starszych, Pilates z rekwizytami, Pilates Circuit, zajęcia wzmacniające, choreograficzne, step. ( AFES, IFAA, Open Mind, Polska Akademia Sportu, Reebok University, Jolanta Ignaszewska-Kuhbauch, Bogna Janik-Forbes, Katarzyna Minor, Katia Vasilenko)
 • Absolwentka specjalistycznych szkoleń: Medical Pregnancy Training, Pilates dla kobiet w ciąży, Mama Plus,Trening mamy
 • Uczestniczka wielu szkoleń  i warsztatów tanecznych  z takich technik jak: taniec towarzyski, hip-hop, street jazz, dancehall, Port De Bras z  trenerami z całej Europy: Richard Porter, Lasse Odegard, Iwona Pavlović, Alassane Wat, Stephan Reynolds, Joao Assuncao, Jay Windsor Robinson, Andrea Heil, Ania Jujka, Julie Pecquet, Michael Ferit Songuer, Jose Martinez, Anja Jdryschnikowa, Andreas Roeder, Maria Kempken
 • Autorka bloga o tematyce biznessowo – fitnessowej BLOG
 • Autorka projektu „Komunikacja instruktora z klientam” obejmującego szkolenia, publikacje, filmy edukacyjne

Ode mnie:

Emilia-Lis

Podczas zajęć staram się przekazać Wam nie tylko swoją wiedzę, ale i zarazić Was pozytywną energią i wzbudzić uśmiech na Waszych twarzach. Wiele lat spędzonych na tanecznym i fitness-owym parkiecie oraz wciąż trwająca przygoda z pracą instruktora utwierdza mnie w tym, że taniec, fitness i technika Pilatesa uzupełniają się znakomicie. Te formy ruchu wpływają dobroczynnie nie tylko na zdrowie fizyczne, ale i dostarczają wiele pozytywnych emocji dając równowagę między energią pobudzającą do życia, a ukojeniem i relaksem potrzebnym każdemu z nas. Sama od wielu lat doświadczam jak dobroczynnie ruch wpływa na moje zdrowie fizyczne i psychiczne i pragnę także Wam pomóc poczuć się lepiej, wprowadzając Was w świat tańca, fitnessu i zajęć Pilates.
Zrób coś dla siebie i poczuj się lepiej.

Zapraszam
Emilia Lis