OPINIE

Wszystkie opinie są weryfikowane. Pochodzą od osób, które skorzystały z usług Estilo Studio Emilia Lis


„Super się ćwiczy z osobą, która ma wielką pasję do tego co robi, bo tym samym ta radość przechodzi na odbiorcę. Wtedy człowiek od razu lepiej się czuje.”
Natalia M.

„Bardzo polecamy zajęcia z Emilią, bo to nauczycielka: 1. Ze świetnym podejściem do tych, którzy lubią tańczyć, ale i do tych, którzy na parkiecie nie czują się zbyt pewnie.
2. Kreatywna, z własną inicjatywą, a przy tym otwarta na potrzeby i pomysły  uczestników. 3. Bardzo profesjonalna. 4. Cierpliwa
5. Szalenie pozytywna osoba – zawsze w dobrym humorze i z dobrą energią.”
Agnieszka

„Było super! Niesamowicie prowadzisz zajęcia”
Agata

„Czuję się super po. Towarzyszyła mi sympatyczna świadomość, że kilka osób, które znam ćwiczy równocześnie razem w tym samym momencie. Miło było zobaczyć Twój uśmiech i Twoją energię w czasie rzeczywistym. Namiastka normalności w tym czasie.”
Marta

W moim „poprzednim życiu” jeszcze bez dzieci chodziłam do Estilo na zajęcia na Ochocie.  Pani Emilia ma taką energię, że aż się udziela. Bardzo polecam!
Karolina P.

Po pierwsze Emilka jest wspaniałą osobą – ciepłą, energiczną i bardzo kontaktową. Trafnie „ocenia” zdolności i umiejętności swoich uczniów i dostosowuje poziom trudności choreografii do w/w oraz marzeń młodej pary, szukając złotego środka.
Karolina i Michał

„Świetne zajęcia z doświadczoną, kompetentna i bardzo sympatyczną instruktorką. Dzięki nim udaje mi się złapać chwilę oddechu i zrobić coś dla swojego ciała i ducha.”
Justyna K.

„Instruktorka Emilia to bardzo sympatyczna osoba, która posiada ogromną wiedzę na temat tańca. Nauczyliśmy się wiele, a przy okazji spędziliśmy czas we wspaniałej atmosferze! Na pewno będziemy polecać.”
Justyna B. 
„Trening super! Jak zawsze pozytywna energia Emilii, która udziela się na cały dzień, ale też duża dawka ćwiczeń, na których mi zależało. treningi online bardzo pasują – Twoje pomysły i energia to idealny zestaw”
Ania L.