OFERTA

TANIEC         PILATES           FITNESS

  • Wszystkie zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach, co umożliwia bardziej efektywny trening, dbałość o prawidłową technikę ćwiczeń i sprzyja zachowaniu przyjaznej atmosfery.

PILATES
System ćwiczeń Pilatesa ma niezwykle uniwersalny charakter, ponieważ
pilates-warszawapoprawia elastyczność naszego ciała, jednocześnie wzmacniając je, wpływa na lepszą równowagę i sprawia, że mamy lepszą świadomość naszego ciała. Ponadto ćwiczenia wykonywane przy miłych dla ucha dźwiękach wprowadzają nas w dobry nastrój i relaksują. Szczególna uwaga zwracana jest  na utrzymanie prawidłowej postawy, poznanie techniki wykonywanych ćwiczeń oraz pracę z oddechem. Podstawowe wersje ćwiczeń mogą być odpowiednio modyfikowane i dostosowane do potrzeb oraz możliwości osoby ćwiczącej. Podczas tych zajęć ćwiczenia wykonywane są na matach, nieraz z wykorzystaniem dodatkowego sprzętu np.małych i dużych piłek, taśm i obręczy Pilates tzw.Magic Circle.

Ćwiczymy na boso lub w skarpetkach.

PILATES DANCE  /  PORT DE BRAS –  najprawdopodobniej jedyne takie zajęcia w Warszawie.3
To zajęcia, które pozwolą poczuć piękno tańca, popracować nad sylwetką i zrelaksować się przy spokojnych, miłych dźwiękach. Taneczna część zajęć przygotuje twoje ciało, do dalszej pracy, a płynne ruchy ciała sprawią, że poczujesz się lekko i swobodnie. Odpowiednio wplecione i płynnie łączone ze sobą ćwiczenia Pilatesa wzmocnią natomiast twoje ciało m.in mięśnie brzucha, pleców, pośladków i ud. Nie zabraknie także ćwiczeń rozciągających, które dadzą odpoczynek dla ciała i relaks dla umysłu.
Te zajęcia pokazują jak taniec i Pilates doskonale się uzupełniają, dostarczają wiele pozytywnych emocji, dając równowagę między energią pobudzającą do życia, a ukojeniem i odpoczynkiem.

Poziom zajęć – otwarty, nie jest wymagane doświadczenie taneczne.
Ćwiczymy na boso lub w skarpetkach.

6FIT DANCE – to połączenie choreografii w różnych stylach tanecznych i ćwiczeń rzeźbiących twoją sylwetkę. Podczas części tanecznej poczujesz przypływ pozytywnej energii i popracujesz nad swoją kondycją. Druga część zajęć to zestaw odpowiednio dobranych ćwiczeń, które zadbają m.in. o twoje uda, brzuch, pośladki. Fit Dance to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o swoją sylwetkę, a przy tym świetnie się bawić przy tanecznych rytmach.

Poziom zajęć – otwarty, dostosowany do grupy.
Wymagane obuwie sportowe.

PORT DE BRAS ® – najprawdopodobniej jedyne takie zajęcia w Warszawie. 5
To nowy, relaksujący trening stworzony przez Vladimira Snezhika i Julio Dieguez Papi’ego, który od kilku lat podbija Europę. PortDeBras to połączenie tańca, głównie elementów baletowych i techniki Pilates przy pięknych dźwiękach. Te zajęcia wzmocnią  i wysmuklą twoje ciało, poprawią koordynację i zrelaksują. Duży nacisk kładzie się tu na pracę rąk i spokojne płynne wykonywanie poszczególnych sekwencji.
Nie jest wymagane doświadczenie taneczne, zapraszamy osoby dorosłe w każdym wieku.
Przykładowe zajęcia – FILM 1 FILM 2


AKTYWNA CIĄŻA – 
Zajęcia dla kobiet w ciąży, pragnących zadbać o swojąfitness-w-ciazy
aktywność fizyczną i samopoczucie. Odpowiednio dobrane ćwiczenia pomogą także w przygotowaniu do porodu i powrotu do formy po przyjściu dziecka na świat. Zajęcia obejmują m.in. ćwiczenia wzmacniające, korygujące postawę, uelastyczniające mięśnie dna miednicy. Łagodne, płynne ruchy ciała sprawią natomiast, że poczujesz się lekko i swobodnie, a jednocześnie dostarczysz sobie i dziecku wiele pozytywnych bodźców. Nie zabraknie także relaksu i pracy z oddechem, co da odpoczynek dla ciała, relaks dla umysłu.

– Zajęcia w kameralnych grupach 5-osobowych
– Wymagana jest pisemna zgoda lekarza prowadzącego ciążę na udział w zajęciach.
– Panie, które przed ciążą regularnie ćwiczyły mogą rozpocząć treningi od I-ego trymestru
– Kobiety, które przed ciążą nie ćwiczyły zapraszamy na zajęcia po ukończeniu I-ego trymestru ciąży

aktywna-ciąża

Fot.Magdalena Żmijewska

MAMA+DZIECKO – Zajęcia dla kobiet, które chcą wrócić do formy po ciąży i porodzie, a jednocześnie spędzić czas z dzieckiem. Podczas zajęć zadbasz m.in. o wzmocnienie mięśni, które uległy osłabieniu, uelastycznienie mięśni dna miednicy, poprawę koordynacji ruchowej. Zadbasz o swoje ciało i samopoczucie. Zajęcia te dostarczą Tobie i twojemu dziecku dużą dawkę pozytywnych emocji, wpłyną pozytywnie na relacje między wami i rozwój dziecka.

– Zajęcia w kameralnych grupach 6 osobowych + dzieci
– Na zajęcia zapraszamy po okresie połogu, 6 tygodni po porodzie naturalnym, 12 tygodni po porodzie przez cięcie cesarskie.
– Wiek dzieci – max. do czasu gdy dziecko zaczyna chodzić

Indywidualne lekcje tańca  – Proponujemy przygotowanie do pierwszego tańca Młodejola1-crop Pary na weselu oraz naukę potrzebnych tańców do zabawy weselnej lub innych imprez tanecznych. Program zajęć i tempo nauki są dostosowane indywidualnie do życzeń i możliwości uczestników. Choreografie mogą być oparte na tańcu towarzyskim (tańce standardowe i latynoamerykańskie) oraz na tańcu nowoczesnym. Nauka odbywa się do muzyki wybranej przez parę lub do utworów zaproponowanych przez instruktora.

Zapraszamy na naszą stronę www.pierwszytaniec.info.pl poświęconą wyłącznie przygotowaniu par do pierwszego tańca weselnego.