OFERTA

TANIEC         PILATES           FITNESS

  • Wszystkie zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach, co umożliwia bardziej efektywny trening, dbałość o prawidłową technikę ćwiczeń i sprzyja zachowaniu przyjaznej atmosfery.

PILATES
System ćwiczeń Pilatesa ma niezwykle uniwersalny charakter.
pilates-warszawaPoprawia elastyczność ciała, jednocześnie wzmacniając je. Dba o twój kręgosłup i poprawia świadomość twojego ciała. Dźwięki miłę dla ucha wprowadzą cię w dobry nastrój i zrelaksują. Szczególna uwaga zwracana jest  na utrzymanie prawidłowej postawy, poznanie techniki wykonywanych ćwiczeń oraz pracę z oddechem. Podstawowe wersje ćwiczeń mogą być odpowiednio modyfikowane i dostosowane do potrzeb oraz możliwości osoby ćwiczącej. Podczas tych zajęć ćwiczenia wykonywane są na matach, nieraz z wykorzystaniem dodatkowego sprzętu np.małych piłek, taśm i obręczy Pilates tzw.Magic Circle.

Ćwiczymy na boso lub w skarpetkach.

PILATES DANCE  /  PORT DE BRAS –  najprawdopodobniej jedyne takie zajęcia w Warszawie.3
To zajęcia, które pozwolą poczuć piękno tańca, popracować nad sylwetką i zrelaksować się przy spokojnych, miłych dźwiękach. Taneczna część zajęć przygotuje twoje ciało, do dalszej pracy, a płynne ruchy ciała sprawią, że poczujesz się lekko i swobodnie. Odpowiednio wplecione i płynnie łączone ze sobą ćwiczenia Pilatesa wzmocnią natomiast twoje ciało m.in mięśnie brzucha, pleców, pośladków i ud. Nie zabraknie także ćwiczeń rozciągających, które dadzą odpoczynek dla ciała i relaks dla umysłu.
Te zajęcia pokazują jak taniec i Pilates doskonale się uzupełniają, dostarczają wiele pozytywnych emocji, dając równowagę między energią pobudzającą do życia, a ukojeniem i odpoczynkiem.

Poziom zajęć – otwarty, nie jest wymagane doświadczenie taneczne.
Ćwiczymy na boso lub w skarpetkach.

6FIT DANCE – to zajęcia, które łączą prostą choreografię z ćwiczeniami rzeźbiącymi twoje ciało. Podczas części tanecznej bazującej na krokach fitnessowych poczujesz przypływ pozytywnej energii i popracujesz nad swoją kondycją. Druga część to zestaw odpowiednio dobranych ćwiczeń, które zadbają m.in. o twoje uda, brzuch, pośladki. Fit Dance to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o swoją sylwetkę, a przy tym świetnie się bawić przy tanecznych rytmach.

Poziom zajęć – otwarty, dostosowany do grupy.
Wymagane obuwie sportowe.Zajęcia grupowe, solo ( nie w parach)

PORT DE BRAS ® – najprawdopodobniej jedyne takie zajęcia w Warszawie. 5
To nowy, relaksujący trening stworzony przez Vladimira Snezhika i Julio Dieguez Papi’ego, który od kilku lat podbija Europę. PortDeBras to połączenie tańca, głównie elementów baletowych i techniki Pilates przy pięknych dźwiękach. Te zajęcia wzmocnią  i wysmuklą twoje ciało, poprawią koordynację i zrelaksują. Duży nacisk kładzie się tu na pracę rąk i spokojne płynne wykonywanie poszczególnych sekwencji.
Nie jest wymagane doświadczenie taneczne, zapraszamy osoby dorosłe w każdym wieku.
Przykładowe zajęcia – FILM 1 FILM 2

DANCE MIX – Tu przeniesiesz się w magiczny świat tańca. Każde zajęcia to inny styl taneczny, inna choreografia i różnorodna muzyka. Salsa, street jazz, rock&roll, hip-hop, sexy dance? To tylko niektóre z propozycji.
Motto zajęć: Tańcz i baw się dobrze.

Poziom zajęć: początkujący/średnio-zaawansowany – dostosowany do uczestników. Zajęcia grupowe, solo ( nie w parach)

 TBC – (Total Body Conditioning) – To ogólnorozwojowe zajęcia fitness, które łączą elementy aerobowe z ćwiczeniami wzmacniającymi. Tutaj poprawisz kondycję, wzmocnisz mięśnie, spalisz kalorie i zrelaksujesz się w końcowej części zajęć. Część choreograficzna bazuje na prostych krokach fitness,  a do ćwiczeń wzmacniających wykorzystujemy także akcesoria: piłki, hantle, gumy, 

 

Indywidualne lekcje tańca  – Proponujemy przygotowanie do pierwszego tańca Młodejola1-crop Pary na weselu oraz naukę potrzebnych tańców do zabawy weselnej lub innych imprez tanecznych. Program zajęć i tempo nauki są dostosowane indywidualnie do życzeń i możliwości uczestników. Choreografie mogą być oparte na tańcu towarzyskim (tańce standardowe i latynoamerykańskie) oraz na tańcu nowoczesnym. Nauka odbywa się do muzyki wybranej przez parę lub do utworów zaproponowanych przez instruktora.

Zapraszamy na naszą stronę www.pierwszytaniec.info.pl poświęconą wyłącznie przygotowaniu par do pierwszego tańca weselnego.