OFERTA

Wszystkie zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach, co umożliwia bardziej efektywny trening, dbałość o prawidłową technikę ćwiczeń i sprzyja zachowaniu przyjaznej atmosfery.

PILATES
System ćwiczeń Pilatesa ma niezwykle uniwersalny charakter.
pilates-warszawaPoprawia elastyczność ciała, jednocześnie wzmacniając je. Dba o twój kręgosłup i poprawia świadomość twojego ciała. Dźwięki miłe dla ucha wprowadzą cię w dobry nastrój i zrelaksują. Szczególna uwaga zwracana jest  na utrzymanie prawidłowej postawy, poznanie techniki wykonywanych ćwiczeń oraz pracę z oddechem. Podstawowe wersje ćwiczeń mogą być odpowiednio modyfikowane i dostosowane do potrzeb oraz możliwości osoby ćwiczącej. Podczas tych zajęć ćwiczenia wykonywane są na matach, nieraz z wykorzystaniem dodatkowego sprzętu np.małych piłek, taśm i obręczy Pilates tzw.Magic Circle.

Ćwiczymy na boso lub w skarpetkach.

DANCE & RELAX 3
To zajęcia, które pozwolą poczuć piękno tańca, popracować nad sylwetką i zrelaksować się przy spokojnych, miłych dźwiękach. Taneczna część inspirowana treningiem PORT DE BRAS sprawi, że poczujesz się lekko i swobodnie, a ćwiczenia rozluźniające dadzą odpoczynek dla ciała i relaks dla umysłu.
Te zajęcia dostarczają wiele pozytywnych emocji, dając równowagę między energią pobudzającą do życia, a ukojeniem i odpoczynkiem.

Poziom zajęć – otwarty, nie jest wymagane doświadczenie taneczne.
Ćwiczymy na boso lub w skarpetkach.

Indywidualne lekcje tańca  – Proponujemy przygotowanie do pierwszego tańca Młodej

ola1-crop Pary na weselu oraz naukę potrzebnych tańców do zabawy weselnej lub innych imprez tanecznych. Program zajęć i tempo nauki są dostosowane indywidualnie do życzeń i możliwości uczestników. Choreografie mogą być oparte na tańcu towarzyskim (tańce standardowe i latynoamerykańskie) oraz na tańcu nowoczesnym. Nauka odbywa się do muzyki wybranej przez parę lub do utworów zaproponowanych przez instruktora.

*Lekcje ind. odbywają się na warszawskim Bemowie

Zapraszamy na  stronę www.pierwszytaniec.info.pl poświęconą przygotowaniu par do pierwszego tańca weselnego.