KURSY DLA DOROSŁYCH

Wszystkie zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach, co umożliwia bardziej efektywny trening, dbałość o prawidłową technikę ćwiczeń i sprzyja zachowaniu przyjaznej atmosfery.

PILATES

Pilates Doskonale wzmacnia twoje ciało, rozciąga, uelastycznia. Dba o twój kręgosłup, wzmacnia solidnie mięśnie brzucha i poprawia świadomość twojego ciała. Szczególna uwaga zwracana jest na utrzymanie prawidłowej postawy, poznanie techniki wykonywanych ćwiczeń oraz pracę z oddechem. Podstawowe wersje ćwiczeń mogą być odpowiednio modyfikowane i dostosowane do potrzeb oraz możliwości osoby ćwiczącej.
Podczas zajęć ćwiczymy na matach, z wykorzystaniem akcesoriów: obręcze, małe piłki, taśmy.


FIESTA LATINA – solo

Fiesta Latina

To cudowna dawka energii, kobiecych ruchów i pozytywnych emocji.

Każde zajęcia to podróż w nową odsłonę latynoskich tańców i brzmień.
Raz żywiołowo, innym razem subtelnie, seksownie lub na luzie.
Salsa, bachata, cha – cha…  Będzie różnorodnie, ciekawie, intrygująco.


PILATES & RELAX

Podczas pierwszej części zajęć poznasz ćwiczenia z techniki Pilates.  Zadbasz kompleksowo o swoje ciało: wzmocnisz, rozciągniesz, zatroszczysz się o kręgosłup.  Bez pośpiechu, mocnych brzmień czy skomplikowanych elementów. 
Podczas drugiej części twoje ciało odpręży się, głowa odpocznie, oddech uspokoi. Łagodne dźwięki pomogą ci się zrelaksować i poczuć naprawdę dobrze.

To przyjemny balans między energią pobudzającą do życia, a relaksem dla ciała i umysłu. Zajęcia świetne na zakończenie dnia, by odprężyć się, a kolejny poranek rozpocząć z uśmiechem. 


TANIEC  UŻYTKOWY DLA PAR

Taniec towarzyski

Po tym kursie poczujesz się pewnie na każdym parkiecie. Ten kurs to świetne rozwiązanie zarówno dla par narzeczeńskich, które przygotowują się do swojego wesela, jak i dla par, które chcą aktywnie spędzić czas razem i poczuć piękno tańca.

 • Poziom początkujący. Kurs obejmuje
  8 spotkań po 70 minut.
 • Obejmuje m.in. tańce: disco, salsa, bachata, rock&roll, walczyk, nauka prowadzenia, podstawowe kroki i ciekawe połączenia.

NAUKA PIERWSZEGO TAŃCA 

Pomogę w przygotowaniu do pierwszego tańca weselnego. Dostosuję wszystko do Waszych potrzeb, życzeń i możliwości. Sprawię, że Wasz pierwszy taniec będzie cudowną pamiątką na całe życie, a sam taniec da mnóstwo radości.
Nauka odbywa się w formie lekcji indywidualnych.

Zapraszam na moją stronę dedykowaną właśnie nauce pierwszego tańca weselnego.
Pierwszy taniec Emilia Lis

 


VIDEO TRENINGI

Zestawy nagranych mini treningów
w formie video z dostępem na zawsze.
Do wyboru m.in.:

 • Pilates,
 • Zdrowy kręgosłup,
 • Dance mix,
 • Mocne plecy,
 • Siła brzucha
  i wiele innych.Aż 17 różnych treningów do wyboru, które możesz wykonywać kiedy tylko zechcesz.
  Sprawdź szczegóły TUTAJ