O MNIE

Cześć!
IMG_7123-min
Nazywam się Emilia Lis i zapraszam Cię do wspólnej przygody pełnej ruchu,
tańca i uśmiechu.


Estilo Dance Studio
– szkołę tańca założyłam w  2006 r. w Szczecinie, gdzie funkcjonowała prężnie ponad siedem lat, oferując zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dziś zapraszam na zajęcia dla dorosłych w Warszawie w dwóch obszarach: taniec oraz body&mind, głównie Pilates.
Stawiam na pozytywną energię, profesjonalizm i dbałość o relacje. Zapraszam Cię na zajęcia przy warszawskim Bemowie oraz w podwarszawskim Błoniu. 

ZAWODOWO:

 • Państwowe uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością Pilates oraz Fitness.
 • Międzynarodowa, mistrzowska klasa sportowa „S” w tańcu towarzyskim.
 • 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć.
 • Instruktorka techniki: Port De Bras
 • Dyplomowana instruktorka Hip-Hopu,
 • Przygotowuje pary narzeczeńskie do pierwszego tańca weselnego www.pierwszytaniec.info.pl
 • Ukończyłam wiele szkoleń z zakresu zajęć: zdrowy kręgosłup, stretching, Pilates coaching, pilates dla kobiet w ciąży i osób starszych,  Pilates Circuit, zajęcia wzmacniające, choreograficzne, step. ( AFES, IFAA, Open Mind, Polska Akademia Sportu, Reebok University, Jolanta Ignaszewska-Kuhbauch, Bogna Janik-Forbes, Katarzyna Minor, Katia Vasilenko)
 • Absolwentka specjalistycznych szkoleń: Medical Pregnancy Training, Pilates dla kobiet w ciąży, Mama Plus,Trening mamy
 • Uczestniczka wielu szkoleń  i warsztatów tanecznych  z takich technik jak: taniec towarzyski, hip-hop, street jazz, dancehall, Port De Bras z  trenerami z całej Europy, m.in.: Richard Porter, Lasse Odegard, Iwona Pavlović, Alassane Wat, Stephan Reynolds, Joao Assuncao, Jay Windsor Robinson i inni
 • Autorka bloga  o komunikacji  z klientami w branży fitness/tanecznej.
 • Pomagam innym instruktorom w zakresie komunikacji (szkolenia, e-booki, kurs online).

Ode mnie:

Podczas zajęć staram się przekazać nie tylko swoją wiedzę. Daję Ci dużo pozytywnej energii i staram się wzbudzić uśmiech na Twojej twarzy. To wszystko, by poczuć równowagę między energią pobudzającą do życia, a ukojeniem i relaksem. 

Sama od wielu lat doświadczam jak dobroczynnie ruch wpływa na moje zdrowie fizyczne i psychiczne. Pragnę także Tobie pomóc poczuć się lepiej, wprowadzając Cię w świat tańca i zajęć Pilates.

A prywatnie?
Jestem szczęśliwą mamą i żoną. Uwielbiam indyjskie potrawy, widok błękitnego morza i chwile z dobrą książką. Lubię ludzi radosnych, dla których szklanka jest do połowy pełna. Takimi osobami staram się otaczać, sama przekazując uśmiech i pozytywną energię. A co poza salą? Energia i salsa z mężem lub kompletna cisza i moja chwila relaksu z kubkiem herbaty.
BALANS – to moja recepta na udane życie. 

Zapraszam
Emilia Lis